DUŻY ASORTYMENT MEBLI Z SZYBKIM TERMINEM REALIZACJI SPRAWDŹ
Materac TINA Lateks
  • Materac TINA Lateks - Zdjęcie 1

Materac TINA Lateks

795,00 zł
Dostawa w ciągu 21 dni roboczych
Rozmiar materaca
Ilość

Dostawa od 90,00 zł
Wyświetl koszt wysyłki

Materac TINA LATEKS

Materac z wkładem kieszeniowym ze strefami o zróżnicowanej twardości zapewniającymi prawidłową pozycję ciała podczas snu. Otoczony pianką poliuretanową wysoko elastyczną oraz wkładem lateksowym, który charakteryzuje się bardzo dużą elastycznością oraz przepuszczalnością powietrza.  Wykonany z zastosowaniem sprawdzonych komponentów najwyższej jakości.

Wykonanie:

  • Wysokość 19 cm
  • Twardość: Góra- H2 miękki, Dół- H3 średnio twardy 

Materac TINA Lateks - zdjęcie produktu

BUDOWA MATERACA:

1. Pikowany pokrowiec antyalergiczny o wydłużonym cyklu ścieralności. Dzięki zastosowaniu zamka błyskawicznego jest możliwość zdjęcia i wyprania pokrowca w temperaturze 40 stopni. Pozwala to zachować świeżość i najwyższy poziom higieny.

2. Lateks zwiększa komfort snu. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, oraz zapewnia ciągłą wentylację dzięki systemowi otworów na całej płaszczyźnie zapobiega poceniu w trakcie snu. Ze względu na swoja sprężystość ma również właściwości rehabilitacyjne.

3. Pianka poliuretanowa T25 o zwiększonej elastyczności zapobiega pękaniu. Ma dużą odporność na odkształcenia, oraz wygniatanie. Zapewnia właściwy komfort snu. 

4. Naturalny filc przekładka tapicerska, która oddziela warstwę sprężyn od warstwy pianki usztywniając całą konstrukcję i zwiększając wytrzymałość materaca.

5. Sprężyny kieszeniowe (pocket)- system elastic pocket dzięki strefom o zróżnicowanej twardości zapewnia odpowiednia pozycję ciała. Każda sprężyna jest w osobnej otulinie z wyjątkowo elastycznego materiału zapewnia przecieraniu się i pękaniu kieszonek pracujących cicho i niezależnie eliminując przy tym efekt wyginania się i zwiększając wytrzymałość.

6. Naturalny filc

7. Pianka poliuretanowa T25

Pianki użyte do produkcji materacy są materiałami o wysokim współczynniku ściśliwości i sprężystości, dlatego zastrzegamy sobie prawo do tolerancji dodatniej i ujemnej +/- 2% na szerokość, długość i wysokość.

Zapraszamy do zakupu!

Sepromeble